AUTOSERCE silnik samochodowy

28
sie

Silniki Volkswagen

Niemiecka korporacja Volkswagen istnieje od 1937 roku, w którym to została dzięki dobrze nam znanemu „Garbusowi” zaprojektowanymi przez Ferdinanda Porsche. Jest to ta sama osoba która założyła firmę samochodów sportowych Porsche. Volkswagen rozwinął swoje skrzydła podczas II Wojny Światowej, produkując samochody dla żołnierzy trzeciej rzeszy a najbardziej znanym był model VW Typ 82.

Po drugiej wojnie światowej koncern powrócił do produkcji samochodów dla ludu i z tą ideą prężnie działa do dnia dzisiejszego. Volkswagen jest obecnie jest jednym z największych producentów samochodów osobowych i posiadaczem oraz współudziałowcem wielu innych znanych marek samochodowych.

Nowoczesne samochody Volkswagena są dużo bardziej skomplikowane niż jakiekolwiek inne. Na ich budowę składa się tysiące idealnie współpracujących ze sobą elementów. Od jakości i perfekcji wykonania każdego z nich zależy nasze bezpieczeństwo i osiągi samochodu a te mogą zapewnić tylko silniki Volkswagen. Słyną one nie tylko ze swej wydajności ale przede wszystkim nieśmiertelności, w szczególności przewijającej się w silnikach Diesla VW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *